S vychovaným psom je život jednoduchší a pohyb psi milujú. Nezáleží na tom kde bývate, pomôžeme vám nájsť miesto, kde môžete robiť to, čo vás baví! V každom okrese sme našli veľa zaujímavých miest.


Pohyb znamená zdraví

Ať běháte po světě po dvou, nebo po čtyřech, pravidelný pohyb je klíčem k zachování dobrého tělesného a zdravotního stavu. Říká se, že nevyběhaný pes je horší než odjištěný granát což skvěle vystihuje situaci, kdy nahromaděná energie psa, zapříčiní jeho nevhodné chování.

Není vždy jednoduché najít a vybrat tu správnou aktivitu - i na to jsme mysleli.

Psí sporty

Páníček + pes = ♡

Cesta k srdci mnoha psů nevede jen přes žaludek. Přítelství se psem se dá skvěle posílit pomocí her a psích sportů a tím zároveň vyřešit některá problémová chování. Na tomto základě se staví vzájemná spolupráce, potřebnost, důvěra a nakonec i láska. Pokud se svým psem nemáte takový vztah jaký byste si přáli, začněte mu jednoduše věnovat víc času.

Máte doma vlka nebo psa?

Výchova je nejúčinnější, pokud se pro psa stane radostí. Chvála a odměny při motivaci mladých psů hrají důležitou roli. V tomto ohledu se od lidí neliší. Dobře vycvičení psi mají větší svobodu, neobtěžují lidi ani zvířata a jsou ovladatelní i bez vodítka, je to příjemnější pro něj i pro tebe. V každém okrese jsme našli cvičiště nebo kynologický klub, takže pokud na výchovu a výcvik nechcete být sami, je tu zkušený trenér na dosah. Cvičák je fajn místem setkávání pejskařů.