Cvičáky a výcvikové centra

Pro společné chvíle. Pro zdravý pohyb. Pro radost.

V psím životě je jen pár věcí, které pes miluje víc než běh na volno se svými kamarády. Nezáleží na tom kde bydlíte, pomůžeme vám najít místo, kde můžete dělat to, co vás baví! V každém okrese jsme našli spoustu zajimavých míst.

453
Cvičáků
194
Parků a výběhů
563
Organizací

Na našich mapách najdete

  • Psí parky nebo místa kde se pes může dosyta proběhnout
  • Psí cvičáky, vycvikové střediska, kryté haly
  • Psí sporty
  • Psí louky pro coursing
  • Psí akce
  • Inspirace na místa kam třeba jednou budete rádi vracet

Všechna s gps souřadnicemi a adresou.


Pohyb znamená zdraví

Ať běháte po světě po dvou, nebo po čtyřech, pravidelný pohyb je klíčem k zachování dobrého tělesného a zdravotního stavu. Říká se, že nevyběhaný pes je horší než odjištěný granát což skvěle vystihuje situaci, kdy nahromaděná energie psa, zapříčiní jeho nevhodné chování.

Není vždy jednoduché najít a vybrat tu správnou aktivitu - i na to jsme mysleli.

Psí sporty

Páníček + pes = ♡

Cesta k srdci mnoha psů nevede jen přes žaludek. Přítelství se psem se dá skvěle posílit pomocí her a psích sportů a tím zároveň vyřešit některá problémová chování. Na tomto základě se staví vzájemná spolupráce, potřebnost, důvěra a nakonec i láska. Pokud se svým psem nemáte takový vztah jaký byste si přáli, začněte mu jednoduše věnovat víc času.

Máte doma vlka nebo psa?

Výchova je nejúčinnější, pokud se pro psa stane radostí. Chvála a odměny při motivaci mladých psů hrají důležitou roli. V tomto ohledu se od lidí neliší. Dobře vycvičení psi mají větší svobodu, neobtěžují lidi ani zvířata a jsou ovladatelní i bez vodítka, je to příjemnější pro něj i pro tebe. V každém okrese jsme našli cvičiště nebo kynologický klub, takže pokud na výchovu a výcvik nechcete být sami, je tu zkušený trenér na dosah. Cvičák je fajn místem setkávání pejskařů.