O nás

Poslání

Chceme lépe porozumět psům a udělat je alespoň tak šťastné, jako dělají oni nás. Využíváme data, technologie a vědu. Ve většině aspektech života platí, že se správnými informacemi se lépe rozhodujeme, proto chceme pejskařům usnadnit a urychlit přístup k cenným a relevantním informacím. Chceme být místem, kde se budou lidé rádi vracet a budou nás doporučovat svým známým, kamarádům a rodině.

Vytváříme komunitu milovníků psů

Portál pejskari.cz byl spuštěn v roce 2016 a od té doby se postupně rozšiřuje o nové sekce. Vyvíjíme aplikaci, která vzdělává pejskaře a poskytuje jim cenné a relevantní informace. Snažíme se pomoci pejskařům dopřát svým psům aktivní a šťastný život.

Snažíme se věnovat široké škále témat, včetně:


Naši partneři

  • Dobrý pes - psí jména a katalog chovných stanic
  • Hafici.cz - web pro chovatele psů a spousta informací o psech

Upozornění

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na stránkách pejskari.cz je pouze nezávazného charakteru, a nejedná se o odbornou nebo veterinární radu. Pokud máte pochybnosti nebo otázky týkající se zdravotního stavu kontaktujte svého veterinárního lékaře.
Reklama se na portálu pejskaři.cz objevuje v podobě grafických reklamních banerů. S inzerenty připravujeme kvalitní obsah pro naše čtenáře. Pokud máte zájem o spolupráci tak nám neváhejte napsat.