O nás

Poslání

Jsme poháněni zvědavostí a vášní porozumět všemu, co se v psím světě děje. Naším cílem je pomoci i Vám lépe porozumět Vašemu psovi. Využíváme data, technologie a vědu. Ve většině aspektech života platí, že se správnými informacemi jsme schopni se lépe rozhodovat, proto chceme pejskařům usnadnit a urychlit přístup k cenným a relevantním informacím. Chceme být místem, kde se budou lidé rádi vracet a budou nás doporučovat svým známým, kamarádům a rodině.

Pejskaři

Vytváříme komunitu milovníků psů

Portál pejskari.cz byl spuštěn v roce 2016 a od té doby se postupně rozšiřuje o nové sekce. Vyvíjíme aplikaci, která vzdělává pejskaře a poskytuje jim cenné a relevantní informace. Snažíme se pomoci pejskařům dopřát svým psům aktivní a šťastný život.

Snažíme se věnovat široké škále témat, včetně:


Upozornění

Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na stránkách pejskari.cz je pouze nezávazného charakteru, a nejedná se o odbornou nebo veterinární radu. Pokud máte pochybnosti nebo otázky týkající se zdravotního stavu kontaktujte svého veterinárního lékaře.

Reklama se na portálu pejskaři.cz objevuje v podobě grafických reklamních banerů. Naše návštěvnost postupně roste. S inzerenty připravujeme kvalitní obsah pro naše čtenáře. Píšeme články a využíváme reklamní bannery. Stačí si vybrat, který formát vám vyhovuje nejvíce.