O nás

Poslání

Jsme poháněni zvědavostí a vášní porozumět všemu, co se v psím světě děje. Naším cílem je pomoci i Vám lépe porozumět Vašemu psovi. Využíváme data, technologie a vědu. Ve většině aspektech života platí, že se správnými informacemi jsme schopni se lépe rozhodovat, proto chceme pejskařům usnadnit a urychlit přístup k cenným a relevantním informacím. Chceme být místem, kde se budou lidé rádi vracet a budou nás doporučovat svým známým, kamarádům a rodině.

Pejskaři

Vytváříme komunitu milovníků psů

Server pejskari.cz byl spuštěn v roce 2016 a od té doby se postupně rozšiřuje o nové sekce. Vyvíjíme aplikaci, která vzdělává pejskaře a poskytuje jim cenné a relevantní informace. Snažíme se pomoci pejskařům dopřát svým psům aktivní a šťastný život.

Snažíme se věnovat široké škále témat, včetně:

Objevování míst

Poskytujeme uživatelům možnost rychle najít cvičiště nebo psí park nacházející v blízkosti. Uživatelé sami rozšiřují databázi veřejných míst a tím ji vylepšují.

Psí genetika

Katalogu psů je na internetu spousta, nic nového však nepřináší. Věda nám v posledních letech odhalila spoustu nových poznatků o psích plemenech.

Lokační sociální síť

Uživatelé mohou navazovat kontakty se svými přáteli, nahrávat fotografie a sdílet jejich umístění v bodech zájmu.


Reklama se na portálu pejskaři.cz objevuje v podobě grafických reklamních banerů. Naše návštěvnost postupně roste.