S vychovaným psem je život jednodušší a pohyb psi milují. Nezáleží na tom kde bydlíte, pomůžeme vám najít místo, kde můžete dělat to, co vás baví! V každém okrese jsme našli spoustu zajimavých míst.

Praha (46)
Liberec (15)
Kladno (13)
Ostrava (13)
Olomouc (13)
Brno-venkov (12)
Kolín (12)
Pardubice (12)
Karviná (11)
Šumperk (10)

Pohyb znamená zdraví

Ať běháte po světě po dvou, nebo po čtyřech, pravidelný pohyb je klíčem k zachování dobrého tělesného a zdravotního stavu. Říká se, že nevyběhaný pes je horší než odjištěný granát což skvěle vystihuje situaci, kdy nahromaděná energie psa, zapříčiní jeho nevhodné chování.

Není vždy jednoduché najít a vybrat tu správnou aktivitu - i na to jsme mysleli.

Psí sporty

Páníček + pes = ♡

Cesta k srdci mnoha psů nevede jen přes žaludek. Přítelství se psem se dá skvěle posílit pomocí her a psích sportů a tím zároveň vyřešit některá problémová chování. Na tomto základě se staví vzájemná spolupráce, potřebnost, důvěra a nakonec i láska. Pokud se svým psem nemáte takový vztah jaký byste si přáli, začněte mu jednoduše věnovat víc času.

Máte doma vlka nebo psa?

Výchova je nejúčinnější, pokud se pro psa stane radostí. Chvála a odměny při motivaci mladých psů hrají důležitou roli. V tomto ohledu se od lidí neliší. Dobře vycvičení psi mají větší svobodu, neobtěžují lidi ani zvířata a jsou ovladatelní i bez vodítka, je to příjemnější pro něj i pro tebe. V každém okrese jsme našli cvičiště nebo kynologický klub, takže pokud na výchovu a výcvik nechcete být sami, je tu zkušený trenér na dosah. Cvičák je fajn místem setkávání pejskařů.